Twee tandartsen krijgen last onder dwangsom van NZa
Na waarschuwing nog geen prijslijst op hun website
3 augustus 2012 - Twee tandartsen hebben van de NZa een last onder dwangsom van de NZa opgelegd gekregen voor het niet vermelden van een prijslijst op hun website.
Uit een door de NZa uitgevoerde steekproef dit voorjaar is gebleken dat een aantal aanbieders geen prijslijst op hun website hebben staan en zich daarmee niet aan de transparantieregels houden. Twee mondzorgaanbieders hadden ook na waarschuwing nog geen prijslijst op hun website.
Eind juni heeft de Tweede Kamer een motie aangenomen om het experiment met vrije prijzen voor tandartsen, orthodontisten, mondhygiënisten en tandprothetici te stoppen. Inmiddels heeft de minister de NZa een aanwijzing gegeven om vanaf 1 januari 2013 weer gereguleerde tarieven in te voeren.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
maart/april 2022
In dit nummer onder meer aandacht voor een neiuwe visie op keramisch layeren, IPS e.max ZirCad Prime Esthetic, ontbreken gevaarlijke stoffen in RI&E wordt meteen beboet door Arbeidsisnpectie, Voordelen eigen CAO voor leden Branchevereniging Tandtechniek, Wat is de beste keus in geval van arbeidsongeschiktheid ondernemer: brood- of crowdsurancefonds of AOV 'oude stijl'?, de Dentale Agenda van het Kwaliteitsregister Tandtechniek en meer.
Verspreiding in april 2022.
Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.