Oral Design Symposium in Londen

london_symposium oral design

8 maart 2011 -  De Internationale Organisatie voor Oral Design organiseert een internationaal symposium in Londen dat zal plaatsvinden van vrijdag 6 mei t/m zondag 8 mei 2011. Lezingen worden gegeven op de vrijdag en zaterdag en zijn bedoeld voor tandtechnici en tandartsen. Het merendeel van de presentaties zal worden verzorgd door tandarts-tandtechnicus teams.

Onder andere op:
7-8 mei:           Zirkonium 3-delige brug, referent Willi Geller
8 mei:             Composiet opbouwen voor tandartsen, referent Dr. Douglas Terry

Daarnaast is er een hands-on programma voor tandtechnici en tandartsen in het Guy's Dental Hospital op zaterdag en zondag. Tussen de lezingen door zal er een uitgebreide dental beurs plaatsvinden. Tevens zijn er stands waar leden van de Oral Design groep mini master classes geven.

Symposiumdetails
Waar:              Central Hall Westminister - Londen
Wanneer:        6 t/m 8 mei 2011

Informatie en inschrijving via Memodent of www.oraldesignsymposium.com

 

Terug naar home

Share |
Lees meer uit het TTM-archief. Selecteer een categorie.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
Nummer 184
maart/april 2025
In dit nummer

In dit nummer onder meer aandacht voor een casusbespreking van zirkonium adhesiefbruggen na Aligners door André Henriques (tandtechnicus), Sanne van Kooten (tandarts) en Peter Mattern (tandarts-orthodontie), een casus Totaalprothetiek: Volledig functieherstel en opbouw zelfvertrouwen en uitstraling patiënt door Tim Janssen (tandtechnicus), Keramische Implantaten in de esthetische zone, casus falend endodontisch behandeld centraal incisief door Laurens Wiggers (tandarts implantoloog en tandtechnicus), 41e editie van de IDS, de lancering van de nieuwe Candulor Denture SmileLibrary+, Prijswinnaars KunstZahnWerk Award 2025, de nieuwe D-DEC Digital Prosthetic Designer opleiding die in september van start gaat, Martijn Kalsbeek over hoe robots de mondzorg gaan transformeren en meer. 

Verspreiding in april 2025.

Mis geen nummer, neem nu een abonnement op het Tandtechnisch Magazine. Klik hier voor een speciale internet-aanbieding.

Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.

Ontvang gratis TTM nieuwsbulletin

Gratis overzicht van het belangrijkste nieuws uit de dentale branche in uw e-mailbox. Vraag nu aan! Afmelden kan altijd door een e-mail te sturen naar info@tandtechnischmagazine.nl