NZa verhoogt nieuwe tarieven voor 2023
Op verzoek van het ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport ivm inflatie

23 september 2022 - De NZa indexeert jaarlijks voor 1 juli de tarieven om deze te laten aansluiten bij de prijzen in een volgend jaar. Hiervoor ontvangen wij indexcijfers van het Ministerie van VWS. Vanwege de inflatie en de maatregelen van het kabinet heeft VWS ons verzocht de tarieven met nieuwe indexcijfers te verhogen. De NZa verwerkt de aangepaste indexen in de tarieven en regels voor 2023 en publiceert deze zo spoedig mogelijk.
Vrije segment
'Er zijn vormen van zorg waarvoor de NZa geen tarieven vaststelt. (..) De NZa vertrouwt erop dat zorgverzekeraar en zorgaanbieder ook voor deze zorgvormen de stijging van de prijsindexcijfers op een passende manier vertalen in hun afspraken.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
mei/juni 2026
In dit nummer onder meer aandacht voor flexibele uitneembare prothesen, een artikel van André Henriques over de Single Central - Tussen Onzekerheid en Meesterschap, de eerste editie van het Make It Your Way-cursus van D-DEC in samenwerking met Marco van Tongeren en Adelco Camello, de afronding van de D-DEC Digital Prosthetic Designer opleiding aan de DHTA Utrecht, de eerste FEPPD-bijeenkomst in Nederland,
het Mijnmond.info-Vacature-overzicht, de Dentale Agenda en het Kwaliteitsregister Tandtechniek.
Verspreiding in juni 2026.
Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.