Het maken van opbeetplaten via de diepdruk en gezichtsboog

Docenten Martin Thaden en Marie-Claire Bossaer - Accreditatie Kwaliteitsregister Tandtechniek

1 september 2013 - Het maken van opbeetplaten is in de huidige tandtechniek een belangrijk aspect. De verschillende belangrijke kenmerken van het maken van opbeetplaten via een diepdruksysteem worden hier aan bod gebracht. Er wordt eveneens stil gestaan bij het gebruik van een gezichtsboog en de vergelijking gemaakt bij het al of niet gebruik van een gezichtsboog van artex.

Wanneer:
Vrijdag 25 oktober 2013 (0900 tot 1700 uur)

Docenten:
Martin Thaden en Marie-Claire Bossaer

Waar:
Arseus Dental Lab, Training Center Zeist

Kosten                      
€ 235,- per persoon inclusief materiaal en lunch

Accreditatie            
Geregistreerde tandtechnici kunnen deelname aan deze cursus als niveau-2 activiteit registreren in het Kwaliteitsregister Tandtechniek. 
Meer informatie over het Kwaliteitsregister Tandtechniek? Surf naar www.kwaliteitsregistertandtechniek.nl

logo kwaliteitsregister tandtechniek

Aanmelden bij de organisator via dit formulier

 

Terug naar home

Share |
Lees meer uit het TTM-archief. Selecteer een categorie.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
Nummer 189
januari/februari 2026
In dit nummer

In dit nummer onder meer aandacht voor een artikel van NVOI-implantoloog Ronald van Denderen en tandtechnicus André Henriques: 'Solitaire implantatie na 4 maanden post extracties, met BLT Straumann implantaat, Klinische casus van verloren element 11 door externe wortelresorptie, NVOI-Implantoloog/tandtechicus Laurens Wiggers over 'Keramiek uit de printer: de volgende stap in restauratieve tandheelkunde, Materiaalwetenschappelijke onderbouwing en klinische implicaties, KunstZahnwerk 2025-casus: 'Volledige protheses: tandtechniek zonder shortcuts', verslag Prothetiek onder de Loep 2026, Scanflags als sleutel tot voorspelbare volledige implantaatgedragen prothetiek, voordracht Henk-Jan van den Heuvel - 'Baan je een weg tussen drukknoppen en steg', Getuigschrift-uitreiking deelnemers 2e leerjaar Klinisch Prothese Technicus, Dental Expo 2026, Mijnmond.info-Vacature-overzicht, de Dentale Agenda en het Kwaliteitsregister Tandtechniek en meer. 

Verspreiding in februari 2026.

Mis geen nummer, neem nu een abonnement op het Tandtechnisch Magazine. Klik hier voor een speciale internet-aanbieding.

Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.

Ontvang gratis TTM nieuwsbulletin

Gratis overzicht van het belangrijkste nieuws uit de dentale branche in uw e-mailbox. Vraag nu aan! Afmelden kan altijd door een e-mail te sturen naar info@tandtechnischmagazine.nl