Henry Schein Dental openhuisdagen 2011
Meer dan 6.000 bezoekers, 100 exposanten en al het relevante IDS nieuws uit Keulen

26 april 2011 - Op 15 en 16 april organiseerde Henry Schein Dental de jaarlijks terugkerende openhuisdagen in Almere. Dit evenement van Henry Schein Dental, met ruim 6.000 bezoekers waarvan 1.955 tandartsen werd dit keer geheel in Italiaanse sferen gehuld. Dit jaar waren opnieuw meer dan honderd exposanten aanwezig die hun producten en diensten toonden aan de tandheelkundige beroepsgroep. Tevens waren alle relevante noviteiten van de IDS 2011 aanwezig. De nieuwswaarde van deze openhuisdagen was zeer groot. Temeer omdat KaVo en Sirona de nieuwe modellen, gepresenteerd tijdens de IDS in Keulen, ook op het tweedaagse festijn in Almere tentoonstelden.

In februari heeft een grootse verbouwing in de Almeerse showroom plaatsgevonden. Deze is wederom met de meest innovatieve materialen en producten ingericht. Tijdens de openhuisdagen werd de showroom dan ook officieel in gebruik genomen.
Het goede doel dat tijdens deze dagen werd ondersteund was KNGF Geleidehonden. De opbrengst van € 8.435,- van de minitrips en loterij komen geheel ten goede aan deze non-profit organisatie die al meer dan 75 jaar geleidehonden opleidt voor visueel gehandicapten. Daarnaast werd door de bezoekende tandartsen nog eens € 2.472,50 gedoneerd aan DHIN, de non-profit organisatie die zich ten doel stelt de tandheelkundige zorg in ontwikkelingslanden te verbeteren.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
december 2025
In dit nummer onder meer aandacht voor een artikel van Tim Janssen: 'De kunst van maatwerk - precisie met impact, Digitale workflows mogen niet leiden tot onpersoonlijke "massa-productie", IPS e.max: Alles wat nodig is voor complexe esthetische rehabilitaties, Ortho-Flex: precisie, familie en vernieuwing in de orthodontische tandtechniek, verslag van de voordracht 'Orthodontie met alveolaire chirurgische ondersteuning' van Coen Oldenburg tijdens de AV van de Branchevereniging Tandtechniek in Slot Loevestein, verslag van DHTA Symposium Bridging the Gap met Herman Willems van Blijdent over digitalisering, 4D-technologie en de virtuele patient en Gert Krijgsman en Karl van Harck van Bredent over Visio.lign in de praktijk, verslag Kroon en Brugwerk onder de Loep 2025, de eerste groepen geslaagden Digital Prosthetic Designer (DPD)-opleiding en de introductie van de een Instapcursus Digitale Prothese met 3Shape op zaterdag 21 maart 2026, Mijnmond.info-Vacature-overzicht, de Dentale Agenda en het Kwaliteitsregister Tandtechniek en meer.
Verspreiding in december 2025.
Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.