Faillissement A & D Dental Services

11 januari 2018  - Bij vonnis van de Rechtbank Groningen is de dato 9 januari 2018 is A & D Dental Services in staat van faillissement verklaard.  Mw mr. H.T. (Hilda) Meijer van Trip Advocaten uit Leeuwarden is benoemd tot curator. A & D Dental Services in Leeuwarden is gespecialiseerd in orthodontie. In de lokale media heeft de curator laten weten dat gewerkt wordt aan een doorstart. 

 

 

 

 

Terug naar home

Share |
Lees meer uit het TTM-archief. Selecteer een categorie.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
Nummer 193
oktober 2026
In dit nummer

In dit nummer onder meer aandacht voor Smile design met Erik Mentink (Oral Design Erik Mentink), Veneers - minimale invasieve therapie voor een maximaal esthetisch resultaat, Andréj Lazi over de onzichtbare achtergrond van de morfologie van posterieure gebitselementen, Kunstharsmaterialen voor het 3D-printen en frezen van indirecte restauraties: samenstelling en uitloogbare stoffen onderzocht met een kunstmatig-speekselmodel, de ATT Verzekerings- en Vergoedingenwijzer Tandtechniek 2027, het Mijnmond.info-Vacature-overzicht, de Dentale Agenda en het Kwaliteitsregister Tandtechniek en meer. 

Verspreiding in oktober 2026.

Mis geen nummer, neem nu een abonnement op het Tandtechnisch Magazine. Klik hier voor een speciale internet-aanbieding.

Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.

Ontvang gratis TTM nieuwsbulletin

Gratis overzicht van het belangrijkste nieuws uit de dentale branche in uw e-mailbox. Vraag nu aan! Afmelden kan altijd door een e-mail te sturen naar info@tandtechnischmagazine.nl