Factuur ingekochte tandtechniek aan consument overleggen

Minister besluit tot 3-jarig experiment vrije prijsvorming mondzorg

7 juni 2011 -  Minister Schippers heeft de Tweede Kamer in een brief laten weten dat zij besloten heeft tot een experiment van 3 jaar met vrije prijzen in de mondzorg. Ingangsdatum is 1 januari 2012. 

Onderdeel van de in de brief geformuleerde voorwaarden is het overleggen door de zorgverlener van de factuur voor de ingekochte tandtechniek aan de consument. Het verkrijgen van dergelijke informatie is volgens de ondermeer op patienten gerichte informatiesite www.mijnmond.info een recht van de patiënt. Dit recht wordt in dit experiment dus gehonoreerd.

Zie ook het bericht 'Minister besluit tot 3-jarig experiment vrije prijsvorming mondzorg.  

 

Terug naar home

Share |
Lees meer uit het TTM-archief. Selecteer een categorie.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
Nummer 191
mei/juni 2026
In dit nummer

In dit nummer onder meer aandacht voor flexibele uitneembare prothesen, een artikel van André Henriques over de Single Central - Tussen Onzekerheid en Meesterschap, de eerste editie van het Make It Your Way-cursus van D-DEC in samenwerking met Marco van Tongeren en Adelco Camello, de afronding van de D-DEC Digital Prosthetic Designer opleiding aan de DHTA Utrecht, de eerste FEPPD-bijeenkomst in Nederland, 
het Mijnmond.info-Vacature-overzicht, de Dentale Agenda en het Kwaliteitsregister Tandtechniek. 

Verspreiding in juni 2026.

Mis geen nummer, neem nu een abonnement op het Tandtechnisch Magazine. Klik hier voor een speciale internet-aanbieding.

Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.

Ontvang gratis TTM nieuwsbulletin

Gratis overzicht van het belangrijkste nieuws uit de dentale branche in uw e-mailbox. Vraag nu aan! Afmelden kan altijd door een e-mail te sturen naar info@tandtechnischmagazine.nl