DHTA-gebouw weer genomineerd

9 juni 2011 - Het gebouw van de Dutch HealtTec Academy is opnieuw genomineerd. Ditmaal voor de VGME Award voor de beste herontwikkeling van het afgelopen decennium. Eerder ontving het DHTA-pand al een nominatie voor BNA-pand 2011. De VGME is een vereniging van VastgoedManagement Experts. De afgelopen weken heeft de VMGE maar liefst 9 inzendingen mogen ontvangen. Hieruit heeft de jury bestaande uit Norman Klein, Rob Sprenkels en Michon van der Salm een selectie gemaakt.

De genomineerden voor de allereerste VGME Award zijn:

- "Jobsveem" van BAM Woningbouw vanwege de herontwikkeling van dit monumentale pakhuis in het Lloydkwartier in Rotterdam tot moderne lofts. Door deze succesvolle herontwikkeling geniet het pand en de nabije omgeving een geweldige opleving.

- "Bedrijvencomplex Assendelft" van Witkamp Vastgoed Beheer. Dit bedrijvencomplex is met behoud van huurders grondig herontwikkeld, waardoor dit verloederende bedrijventerrein een nieuw elan heeft gekregen.

- "Dutch HealthTec Academy" van JHK Architecten. In Overvecht is een leegstaand jaren 70 kantorencomplex omgebouwd tot een bruisende onderwijs lokatie met kantoorruimte. Dit zorgt voor een herkansing voor dit pand en nieuwe energie in deze wijk!

De uitreiking van de VGME Award vind plaats op dinsdag 21 juni in het Schieblock te Rotterdam. Elk project krijgt 10 minuten de tijd om zich te presenteren, waarna de aanwezigen stemmen op het beste project. Deze zal vervolgens de Award, ontworpen door Tomáš Gabzdil van Studio Libertiny, ontvangen.

 

Terug naar home

Share |
Lees meer uit het TTM-archief. Selecteer een categorie.
Kunt u niet vinden wat u zoekt? Gebruik de zoekmachine.
Nummer 184
maart/april 2025
In dit nummer

In dit nummer onder meer aandacht voor een casusbespreking van zirkonium adhesiefbruggen na Aligners door André Henriques (tandtechnicus), Sanne van Kooten (tandarts) en Peter Mattern (tandarts-orthodontie), een casus Totaalprothetiek: Volledig functieherstel en opbouw zelfvertrouwen en uitstraling patiënt door Tim Janssen (tandtechnicus), Keramische Implantaten in de esthetische zone, casus falend endodontisch behandeld centraal incisief door Laurens Wiggers (tandarts implantoloog en tandtechnicus), 41e editie van de IDS, de lancering van de nieuwe Candulor Denture SmileLibrary+, Prijswinnaars KunstZahnWerk Award 2025, de nieuwe D-DEC Digital Prosthetic Designer opleiding die in september van start gaat, Martijn Kalsbeek over hoe robots de mondzorg gaan transformeren en meer. 

Verspreiding in april 2025.

Mis geen nummer, neem nu een abonnement op het Tandtechnisch Magazine. Klik hier voor een speciale internet-aanbieding.

Heeft u nieuws voor het volgende nummer of een interessante casus? Neem dan contact op met de redactie.

Ontvang gratis TTM nieuwsbulletin

Gratis overzicht van het belangrijkste nieuws uit de dentale branche in uw e-mailbox. Vraag nu aan! Afmelden kan altijd door een e-mail te sturen naar info@tandtechnischmagazine.nl